Welkom bij Odin Bezorgdienst

Winkelmandje

Je winkelmandje bevat geen artikelen.

Odin Spaarkaart, spaar voor contante korting op je boodschappen.

Je kunt als lid van Coöperatie Odin Odin-punten sparen t.w.v. € 0,10 per punt. Bij 480 punten wordt jouw puntensaldo omgezet in een boodschappentegoed van 50 euro. Hiermee kun je boodschappen afrekenen in de Odin Bezorgdienst.

Nog geen lid?

VEILINGKIST GROOT

VEILINGKIST GROOT

Veilingkist 46 x 32 x 22 cm

Wil je een cadeaupakket geven aan je collega’s of aan een goede vriend(in) maar wil je zelf uitkiezen wat er in dit pakket zit? Wij hebben de oplossing voor je!
Kies een groot of klein kistje en vul deze met overheerlijke producten. In het kleine kistje passen precies twee flessen wijn maar je kunt er natuurlijk ook iets anders in doen. In dit grote kistje kun je een mooie selectie van producten kwijt. Het kistje kan natuurlijk mooi dienst doen als opberger.
Inhoud: 1 ST
Land van herkomst: ntb
Artikelcode: 84365
Prijs Nu: € 14,95
Ledenprijs € 12,95

Productinformatie

Gebruikerstips

Dit product is tijdelijk verkrijgbaar.

Suggesties

Het kistje kan natuurlijk mooi dienst doen als opberger.